Company : Mgr. Hana Bočková - Advokát
Website :
Aggregate Review : All Reviews  5 out of 5 , votes , reviews

S advokátní kanceláři paní Mgr. Bočkové spolupracujeme déle než pět let a za tu dobu jsme poznali jen velmi vstřícný přístup a ochotu. Paní Mgr. Bočková je velice flexibilní při domluvě termínu a ke každému případu přistupuje individuálně. Z každého jednání jsem měl pocit veliké profesionality. Se spolupráci jsme spokojení a budeme v ní pokračovat.

Poděkování za profesionálně odvedenou práci paní Mgr. Bočkové. Náš Institut zdraví zvířat poskytuje celoživotní vzdělávání a pracuje s velkým množstvím klientů. Zavedení GDPR vyžadovalo kvalitně zpracované informace pro klienty, které pro nás precizně připravila Mgr. Hana Bočková. Děkuji za všechny členy lektorského týmu.

Paní Mgr. Bočková nám pomohla se založením společnosti a nadačního fondu, vše proběhlo bez komplikaci a flexibilně. U spolupráce jsme zůstali a dnes s ní řešíme všechny korporátní záležitosti, systémy smluv a běžné právní záležitosti. Oceňujeme hlavně proklientský přístup, odbornost a rychlé řešení.

S paní Mgr. Bočkovou spolupracuji již několik let a pomáhá mi řešit veškeré právní záležitosti od těch běžných, přes ochranu osobních údajů a implementaci GDPR, až po řešení těch nestandartních, které podnikání někdy přináší. Velmi si vážím individuálního přístupu a péče, kterou věnuje mým záležitostem.


Přidat hodnocení

Email nebude veřejný


* Povinné pole