Company : Mgr. Hana Bočková - Advokát
Website :
Aggregate Review : All Reviews  5 out of 5 , votes , reviews

Paní Mgr. Bočková nám pomohla se založením společnosti a nadačního fondu, vše proběhlo bez komplikaci a flexibilně. U spolupráce jsme zůstali a dnes s ní řešíme všechny korporátní záležitosti, systémy smluv a běžné právní záležitosti. Oceňujeme hlavně proklientský přístup, odbornost a rychlé řešení.

S advokátní kanceláři paní Mgr. Bočkové spolupracujeme déle než pět let a za tu dobu jsme poznali jen velmi vstřícný přístup a ochotu. Paní Mgr. Bočková je velice flexibilní při domluvě termínu a ke každému případu přistupuje individuálně. Z každého jednání jsem měl pocit veliké profesionality. Se spolupráci jsme spokojení a budeme v ní pokračovat.

S paní Mgr. Bočkovou spolupracuji již několik let a pomáhá mi řešit veškeré právní záležitosti od těch běžných, přes ochranu osobních údajů a implementaci GDPR, až po řešení těch nestandartních, které podnikání někdy přináší. Velmi si vážím individuálního přístupu a péče, kterou věnuje mým záležitostem.

Poděkování za profesionálně odvedenou práci paní Mgr. Bočkové. Náš Institut zdraví zvířat poskytuje celoživotní vzdělávání a pracuje s velkým množstvím klientů. Zavedení GDPR vyžadovalo kvalitně zpracované informace pro klienty, které pro nás precizně připravila Mgr. Hana Bočková. Děkuji za všechny členy lektorského týmu.


Přidat hodnocení

Email nebude veřejný


* Povinné pole